TheCollisionMt2
Va multumim ca ati ales sa ramanesti alaturi de noi !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

TheCollisionMt2
Va multumim ca ati ales sa ramanesti alaturi de noi !
TheCollisionMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere Membru Echipa -- Exord

2 participanți

In jos

Cerere Membru Echipa -- Exord Empty Cerere Membru Echipa -- Exord

Mesaj Scris de Exordius Joi Noi 22, 2018 7:26 pm

Nume: Chiujdea
Prenume : Ciprian
Vârsta: 18
Localitatea:  Tulcea
Contact:  chiujdea.cipri@gmail .com / instagram: omfgitschiujda / skype:chiujdea.cipri50
Experienta Joc : Experienta mea despre joc este de 8 ani, dintre care cel putin 3 ani am fost membru al Staff-ului a mai multor metine ( Happiness, Eclipse,  Titan, Play Game, New
                              Revolution)
                           --  insa pe server experienta mea este de doar 600 de minute.
De ce doresti sa intri in echipa: Doresc sa fac parte din echipa serverului deoarece simt ca nu toti membrii echipei se conecteaza in cel mai prietenos mod cu toti jucatorii de pe server
                                                      si ca si membru al echipei as putea sa mentin atmosfera distractiva atat printre ceilalti membrii ai echipei, cat si printre jucatorii serverului. Am o
                                                      experienta  vasta atat in functie de membru al echipei unui server de metin cat si ca mediator de situatii deoarece imi pot mentine calmul foarte mult
                                                       timp si pot rezista  cu succes situatilor in care sunt pus sub presiune. Pot da explicatii si pot ajuta jucatorii in caz de nevoie.
Nume Joc : Exord
Nivel (127 - Obligatoriu): Reborn I
Stii destule informatii despre serverul TheCollisionMt2 incat sa devii "Helper"?:  Categoric.

Exordius

Mesaje : 3
Data de înscriere : 22/11/2018

Sus In jos

Cerere Membru Echipa -- Exord Empty Re: Cerere Membru Echipa -- Exord

Mesaj Scris de Eddie Joi Noi 22, 2018 10:34 pm

Imi place cum arata "Cv-ul" tau si asta este pe scurt. Eu am o parere pozitiva in legatura cu aceasta cerere !
Grad : Helper !

Eddie
Admin

Mesaje : 11
Data de înscriere : 15/11/2018
Varsta : 26
Localizare : Londra

https://thecollisionmt2.forumotion.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum